Dlaczego Cypr?

Cypr, to magia wielu odcieni błękitu morza, pięknych widoków, wspaniałej przyrody i niezwykłych zabytków.

Nawet dla ludzi nie lubiących zwiedzać znajdzie się coś ciekawego jak np. przepiękne mozaiki w Pafos, czy plantacje bananów jedynych w swoim rodzaju.

Ktoś zapyta: A DLACZEGO CYPR, PO CO TAM JECHAĆ?

Mamy kilka powodów dla których warto odwiedzić właśnie Cypr a konkretnie Pafos.

mini_panorama_plaze

PLAŻE

Przepiękne, czyste i piaszczyste plaże. Jedne z najpiękniejszych w Europie.

 

mini_panorama_kuchnia

KUCHNIA

Cypryjczycy uważają spożywanie pokarmów za jeden z ważniejszych elementów życia. Szczególnie wieczorami gromadzą się w kafejkach i restauracjach aby w gronie znajomych i przyjaciół spędzić mile czas.

Przy dobrym winie i kolorowych, dobrze doprawionych daniach typu meze, kanelonia czy pita bawią się do białego rana.

 

mini_panorama_ludzie

GOŚCINNOŚĆ

Cypryjczycy nie mają oporów aby zupełnie obce dla siebie osoby zaprosić na kawę lub pozdrowić na ulicy. Chętnie udzielają informacji, często się uśmiechają i są życzliwi.

 

mini_panorama_romantic

ROMANTYCZNOŚĆ

Cypr jest idealnym miejscem dla zakochanych. Przez wielu nazywana jest Wyspą Miłości. Miejsce ulubione przez Afrodytę, której muzeum znajduje się w Pafos. Romantyczne zachody słońca oraz ekskluzywne apartamenty sprawiają, że Cypr jest idealnym miejscem na zaręczyny czy miesiąc miodowy.

 

mini_panorama_atrakcje

ATRAKCJE

Ilość atrakcji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dla zmęczonych, piękne plaże dla lubiących aktywność, możliwość łowienia ryb z łodzi, wypożyczalnie rowerów, skuterów, dla odważnych nurkowanie lub jazda na nartach tak wodnych jak i zimowych. Tak, tak nie pomyliliśmy się. W górach Troodos od stycznia do marca jest wystarczająca ilość śniegu na białe szaleństwo.

Chcemy pomóc osobiście dopasować wypoczynek do Waszych wymagań i marzeń. Biorąc pod uwagę ograniczony czas na urlop ustaliliśmy własne programy wycieczek, omijając komercyjne biura. Staramy się pokazać wyspę naszym okiem, a szczególnie Pafos z różnych perspektyw lądu i morza.

Jesteśmy dla Was na miejscu organizując pobyt od A do Z. W zakładkach znajdziecie kontakt oraz atrakcje, hotele czy pensjonaty na każdą kieszeń. Bilety na samolot, bezpieczny odbiór i dowóz do miejsca przeznaczenia, wypożyczalnia samochodów, rowerów, skuterów, łodzi itp. Wszystko co musisz zrobić to odezwać się do nas, pokierujemy Cię co musisz zrobić. W zakładce Kontakt znajdziesz na nas namiary telefoniczne i mailowe.