O nas

Ulubione miejsce Afrodyty – Cypr.
Bajeczny, przyjazny, bezpieczny i zaskakujący.

Miłość od pierwszego wejrzenia, a działo się to w roku 2013, kiedy pierwszy raz zobaczyłem ją. Przywitała mnie niezwykle ciepło… słońcem, zapachem morza i uśmiechem witających mnie ludzi…

Ale od początku:

Narodziny Cypru były burzliwe, wyłoniła się dzięki erupcji wulkanu a następnie oddzieliła od Archipelagu Peloponeskiego i Azji Mniejszej. Leżąca w północno-wschodniej części Morza Śródziemnego wyspa zajmuje powierzchnię ponad 9 tys. km2 i jest jednym z ulubionych miejsc wypoczynku lubiących słońce turystów.

Wyspa jest niezwykle przyjazna jednocześnie należy do najzdrowszych rejonów świata. Co ważne znikoma liczba przestępstw czyni ją bardzo bezpieczną.

Klimat rozpieszcza piękną, słoneczną pogodą prawie przez cały rok, jedynie od listopada do marca to miesiące zimowe, które są niezwykle łagodne. Dla nas bardziej przypominające jesień.

Chcemy pomóc osobiście dopasować wypoczynek do Waszych wymagań i marzeń. Biorąc pod uwagę ograniczony czas na urlop ustaliliśmy własne programy wycieczek, omijając komercyjne biura. Staramy się pokazać wyspę naszym okiem, a szczególnie Pafos z różnych perspektyw lądu i morza.

Jesteśmy dla Was na miejscu organizując pobyt od A do Z. W zakładkach znajdziecie kontakt oraz atrakcje, hotele czy pensjonaty na każdą kieszeń. Bilety na samolot, bezpieczny odbiór i dowóz do miejsca przeznaczenia, wypożyczalnia samochodów, rowerów, skuterów, łodzi itp. Wszystko co musisz zrobić to odezwać się do nas, pokierujemy Cię co musisz zrobić. W zakładce Kontakt znajdziesz na nas namiary telefoniczne i mailowe.