Oferty Real Estate

Jesteśmy firmą z siedzibą w Paphos, na Cyprze. Współpracujemy z wieloma znanymi biurami nieruchomości. Głównym naszym zadaniem jest zapewnienie rzetelnej pomocy w poszukiwaniu odpowiedniego apartamentu, domu, działki, lokalu użytkowego czy też działki inwestycyjnej do kupna lub wynajmu. Zasięgiem naszej działalności obejmujemy głównie teren dystryktu Paphos ze szczególnym uwzględnieniem Paphos, najpiękniejszej miejscowości turystycznej. Znajomość tutejszego rynku przydaje się każdego dnia w udzielaniu rzetelnego wsparcia.

Nasza firma oferuje pomoc w znalezieniu odpowiedniej oferty, dopasowanej do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.

Jako prężnie rozwijająca się firma pragniemy zagwarantować najwyższy poziom obsługi naszym Klientom. Nasza pomoc dotyczy wszystkich etapów – poczynając od wyboru wymarzonego obiektu lub działki, poprzez pomoc prawną udzielaną przez współpracujące z nami kancelarie prawne, a kończąc na pomocy przy przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży.

Oferujemy pełną opiekę nad zakupioną nieruchomością. Począwszy od możliwości wynajmowania lokalu w celach turystycznych, usługą sprzątania, usługą związaną z kształtowaniem krajobrazu, pracami ogrodowymi, konserwacją basenu, naprawą i konserwacją aż po ubezpieczenie posiadłości. Udzielamy również wsparcia przy planowaniu podróży na Cypr, znalezieniu połączeń lotniczych, odbioru z lotniska, zakwaterowaniu oraz wszelkiej pomocy w czasie pobytu na wyspie Afrodyty.

Jesteś zainteresowany nieruchomością na Cyprze?
Wypełnij formularz kontaktowy i odpowiedz na pytania, które pozwolą nam znaleźć oferty spełniające Twoje oczekiwania.