Zaręczyny oraz przyjęcia weselne

Zaręczyny – chwila trwająca kilka minut, a planowana często przez wiele miesięcy. Jedno z tych jakże ważnych wydarzeń życiowych, które zapada w pamięć na zawsze i które po latach można opowiadać własnym wnukom. Dlatego wielu Panom tak bardzo zależy, aby być mężczyzną romantycznym i uczynić ten moment wyjątkowym.

Pytanie, jak oświadczyć się oryginalnie?
Liczy się nie tylko pomysł, ale także miejsce i odpowiednia atmosfera.
Takim miejscem jest niewątpliwie Cypr, wyspa i królestwo Afrodyty.
Znajdziemy tu wspaniały klimat i zapierające dech w piersiach widoki. Cudowne oświadczyny… tylko na Cyprze, wyspie wiecznego słońca, chętnie wybierana przez zakochanych o każdej porze roku. Podczas urlopu zakochani mogą zamieszkać w luksusowym apartamencie z widokiem na morze.

Świetnym miejscem na oświadczyny są m.in. łaźnie Afrodyty na Półwyspie Akamas.

To tutaj mityczna bogini Afrodyta skąpała się w swoim tajnym basenie przygotowując się na romantyczne spotkania ze swoim kochankiem Adonisem.

Panowie, możecie zabrać swoją wybrankę serca na romantyczną wycieczkę łodzią i oświadczyć się na łodzi,
Zrobić to na plaży w prywatnym miejscu,
Zaproponować kąpiel z delfinami, wziąć ze sobą pierścionek zaręczynowy (w szortach pływackich) i w takiej scenerii zadać to jakże ważne pytanie.

A może Paphos?

Miasto posiadające urokliwych uliczek, port oraz przepiękne stare miasto. W sam raz na wspólny wypad mieszczący się w rozsądnych granicach cenowych!

Majestatyczny, średniowieczny zamek w Paphos.

Pierwotnie zbudowany jako bizantyjski fort, średniowieczny zamek jest połączony z portem za pomocą łukowatego mostu. Został zbudowany przez Lusignanów w XIII wieku, zdemontowany przez Wenecjan w 1570 roku i odbudowany przez Turków po tym, jak zdobyli wyspę w XVI wieku.
Malowniczy port i błękitne morze to doskonałe tło dla tego ważnego momentu, w szczególności gdy słońce zachodzi nad okolicą. Przyjdźcie wieczorem, będziecie mogli rozkoszować się oświetlonym budynkiem w całej okazałości, a okoliczne kawiarnie i restauracje przy porcie pozwolą się zrelaksować z przyjaciółmi i rodziną i uczcić to jakże wyjątkową zdarzenie.

Możemy również zaplanować ceremonię ślubu cywilnego. Wszystko zależy od Was.

W naszej ofercie znajdziecie również usługi sesji zdjęciowych wykonywane przez profesjonalnego fotografa, który chętnie zabierze Was na Cyprze w niezwykłe miejsca aby uwiecznić te wyjątkowe chwile.

Życzymy powodzenia, cokolwiek postanowisz zrobić! To takie ekscytujące, spraw, by była to najlepsza chwila w Twoim życiu i daj jej znać, jak bardzo ją kochasz i jak bardzo chcesz spędzić z nią resztę życia!